Liigu peamise sisu juurde

Eesti Ühistranspordi reisiplaneerija

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
qrcode-img

Liigu linnas Eesti ühistranspordiga!

Linnas Eesti reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Eesti ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Eesti ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Eesti või kuidas maksta ühistranspordi eest Eesti? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Eesti ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Eesti koos kõigi Tramm, Raudtee, Buss, praam and käru liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Eesti omab 5 transpordi tüüpi, sealhulgas: Buss, Raudtee, Tramm, praam, käru, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ, Sirel Reisid OÜ, NAJA OÜ

Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu