Kuidas saada linnas Vilniaus asukohta Game Of What: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Game Of What jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Game Of What jõudmiseks on:

  • Dūkštų St. on 81 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Šeškinės Poliklinika on 283 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Musninkų St. on 339 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Game Of What juures?

Need Buss liinid peatuvad Game Of What juures: 24, 3G, 43, 75.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Game Of What linnas Vilniaus

Tahad teada, kuidas saada linnas Vilniaus, Leedu sihtpunkti Game Of What? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Game Of What pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Game Of What jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Game Of What lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Dūkštų St.; Šeškinės Poliklinika; Musninkų St..

Sihtpunkti Game Of What jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 24, 3G, 43, 75

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Game Of What.

Muudame sihtpunkti Game Of What sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vilniaus, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Game Of What, Vilniaus
Lihtsam saada Game Of What kasutades app!