Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Georg Lurich: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Georg Lurich jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Georg Lurich jõudmiseks on:

  • Rummu on 91 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rummukõrtsi on 301 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirita on 474 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Georg Lurich juures?

Need Buss liinid peatuvad Georg Lurich juures: 114, 1A, 34A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Georg Lurich linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Georg Lurich? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Georg Lurich pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Georg Lurich jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Georg Lurich lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rummu; Rummukõrtsi; Pirita.

Sihtpunkti Georg Lurich jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 1A, 34A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Georg Lurich.

Muudame sihtpunkti Georg Lurich sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Georg Lurich, Tallinn
Lihtsam saada Georg Lurich kasutades app!