Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Grillbaar: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Grillbaar jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Grillbaar jõudmiseks on:

  • Supluse Puiestee on 140 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Randvere Tee on 555 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kalmuse Tee on 560 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Grillbaar juures?

Need Buss liinid peatuvad Grillbaar juures: 114, 1A, 260, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Grillbaar linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Grillbaar? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Grillbaar pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Grillbaar jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Grillbaar lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Supluse Puiestee; Randvere Tee; Kalmuse Tee.

Sihtpunkti Grillbaar jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 1A, 260, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Grillbaar.

Muudame sihtpunkti Grillbaar sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Grillbaar, Tallinn
Lihtsam saada Grillbaar kasutades app!