Kuidas saada linnas Pärnu asukohta Gt: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Gt jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Gt jõudmiseks on:

  • Mai on 246 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Mai Kool on 310 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Mere on 746 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Gt juures?

Need Buss liinid peatuvad Gt juures: 12, 19.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Gt linnas Pärnu

Tahad teada, kuidas saada linnas Pärnu, Eesti sihtpunkti Gt? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Gt pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Gt jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Gt lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Mai; Mai Kool; Mere.

Sihtpunkti Gt jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 19

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Gt.

Muudame sihtpunkti Gt sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Pärnu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Gt, Pärnu

Lähimad peatused sihtpunkti Gt linnas Pärnu

Lihtsam saada Gt kasutades app!