Kuidas saada linnas Tallinn asukohta H&M HQ: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti H&M HQ jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti H&M HQ jõudmiseks on:

  • Räga on 389 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tuleraua on 402 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 660 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad H&M HQ juures?

Need Buss liinid peatuvad H&M HQ juures: 108, 237, 4, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta H&M HQ linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti H&M HQ? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti H&M HQ pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti H&M HQ jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile H&M HQ lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Räga; Tuleraua; Pikaliiva.

Sihtpunkti H&M HQ jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast H&M HQ.

Muudame sihtpunkti H&M HQ sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

H&M HQ, Tallinn
Lihtsam saada H&M HQ kasutades app!