Kuidas saada linnas Fatih asukohta Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak: Buss, Metroo, Raudtee, Köisraudtee | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak, Fatih, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss, Metroo, Raudtee, Köisraudtee

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

How to get to Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak by Metroo

Click on the Metroo route to see step by step directions with maps, line arrival times and updated time schedules.

Asukohast Istanbul Atatürk Intl. Airport, Bakirköy 68 min
Metroo - M1A
Metroo - M1A
walking.svg
Asukohast Baltalimanı Hastanesi, Sariyer 86 min
walking.svg
Metroo - M6
Metroo - M6
Metroo - M2
Metroo - M2
walking.svg

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Istanbul Atatürk Intl. Airport, Bakirköy sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak?

  • Metroo - M1A, Buss - 35A abil asukohast Istanbul Atatürk Intl. Airport, Bakirköy sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak jõudmiseks kulub 66 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Marmara Üniversitesi, Kadıköy sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Okan Üniversitesi, Tuzla sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Istanbul Atatürk Intl. Airport, Bakirköy sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak?

  • Buss - YH-1, Buss - BN2 abil asukohast Istanbul Atatürk Intl. Airport, Bakirköy sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak jõudmiseks kulub 54 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Marmara Üniversitesi, Kadıköy sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Otağtepe Parkı, Beykoz sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Baltalimanı Hastanesi, Sariyer sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak?

Kui kaua võtab aega, et jõua Metroo abil asukohast Istanbul Atatürk Intl. Airport, Bakirköy sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak?

  • Metroo - M1A abil asukohast Istanbul Atatürk Intl. Airport, Bakirköy sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak jõudmiseks kulub 68 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Metroo abil asukohast Baltalimanı Hastanesi, Sariyer sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak?

  • Metroo - M6, Metroo - M2 abil asukohast Baltalimanı Hastanesi, Sariyer sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak jõudmiseks kulub 86 min

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak jõudmiseks?

  • Lähimad peatused sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak jõudmiseks on:
    • Gençosman - Fatih on 385 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel
    • Kocamustafapaşa - Fatih on 418 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel

Millised Metroo liinid peatuvad Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak juures?

Millised Buss liinid peatuvad Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak juures?

Millised Köisraudtee liinid peatuvad Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Fatih sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak.

Kasuta sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak, Fatih

Lähimad peatused sihtpunkti Hacı Kadın Caddesi ja Mütesellim Sokak linnas Fatih

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid