Kuidas saada linnas Paide asukohta Haljastusmasinad: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Haljastusmasinad jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Haljastusmasinad jõudmiseks on:

  • Pärnuvälja on 92 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raudtee on 677 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Reopalu on 1014 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Haljastusmasinad juures?

Need Buss liinid peatuvad Haljastusmasinad juures: 179, 348.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Haljastusmasinad linnas Paide

Tahad teada, kuidas saada linnas Paide, Eesti sihtpunkti Haljastusmasinad? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Haljastusmasinad pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Haljastusmasinad jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Haljastusmasinad lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pärnuvälja; Raudtee; Reopalu.

Sihtpunkti Haljastusmasinad jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 179, 348

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Haljastusmasinad.

Muudame sihtpunkti Haljastusmasinad sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paide, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Haljastusmasinad, Paide
Lihtsam saada Haljastusmasinad kasutades app!