Kuidas saada linnas Palupera asukohta Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike, Palupera, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Asukohast Kaubamaja, Tartu 86 min
Buss - 7171
Kõnni
Asukohast Raekoja Plats, Tartu 112 min
Buss - 44
Buss - 7171
Kõnni
Asukohast Viljandi Bussijaam, Viljandi 247 min
Buss - 386386
Buss - 323323
Kõnni
Asukohast Paide 222 min
Kõnni
Buss - 368368
Buss - 305305
Buss - 7171
Kõnni
Asukohast Lõunakeskus, Tartu 102 min
Buss - 66
Buss - 7171
Kõnni

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike?

  • Buss - 71 abil asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike jõudmiseks kulub 89 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike?

  • Buss - 4, Buss - 71 abil asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike jõudmiseks kulub 115 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Viljandi Bussijaam, Viljandi sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike?

  • Buss - 386, Buss - 323 abil asukohast Viljandi Bussijaam, Viljandi sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike jõudmiseks kulub 251 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Paide, Paide sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Lõunakeskus, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike?

  • Buss - 6, Buss - 71 abil asukohast Lõunakeskus, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike jõudmiseks kulub 105 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike?

  • Buss - 71 abil asukohast Kaubamaja, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike jõudmiseks kulub 87 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike?

  • Buss - 4, Buss - 71 abil asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike jõudmiseks kulub 112 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Viljandi Bussijaam, Viljandi sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike?

  • Buss - 386, Buss - 323 abil asukohast Viljandi Bussijaam, Viljandi sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike jõudmiseks kulub 248 min

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Paide, Paide sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike?

Kui kaua võtab aega, et jõua Buss abil asukohast Lõunakeskus, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike?

  • Buss - 6, Buss - 71 abil asukohast Lõunakeskus, Tartu sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike jõudmiseks kulub 102 min

Millised Buss liinid peatuvad Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Otsitava ristmiku nimi ei tule meelde? Sisesta mõlemad aadressid ja Moovit otsib välja parima marsruudi ja sõiduplaani ajad, et sind sinna viia.

Kas sul on oma lemmik ühistranspordi tüüp? Sihtpunkti jõudmiseks saab kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi valikud peatuvad sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike läheduses - Buss: 323, 71.

Kas sa ei tea, kus oma teekonnal maha tulla või kust leida lähimaid teid? Lae alla Moovit App, et saada kõige värskemaid sõiduplaane, reaalajas samm-sammult suunajuhiseid, hinnangulisi saabumisaegu ja et vaadata kaardilt, milline on parim tänav ristmiku Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike ületamiseks.

Bussiaegade ja rongiaegade vaatamiseks puudub vajadus eraldi bussi äpi ja rongi äpi järele, sest Moovit sisaldab ühes äpis kogu ühistranspordi infot, mida on vaja linnas Palupera liikumiseks. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike, Palupera

Lähimad peatused sihtpunkti Hellenurme — Päidla ja Raiga — Räbi — Nõuni — Lutike linnas Palupera

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu