Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vaivara asukohta Hiiemetsa: Buss?

Suunajuhised asukohta Hiiemetsa, Vaivara, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Hiiemetsa lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Hiiemetsa juures?

    Need Buss liinid peatuvad Hiiemetsa juures: 628, 742, 903.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Hiiemetsa linnas Vaivara

Tahad teada, kuidas saada linnas Vaivara, Eesti sihtpunkti Hiiemetsa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hiiemetsa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hiiemetsa jõudmiseks.

Sihtpunkti Hiiemetsa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 628, 742, 903

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hiiemetsa.

Muudame sihtpunkti Hiiemetsa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vaivara, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hiiemetsa, Vaivara
Lihtsam saada Hiiemetsa kasutades app!