Kuidas saada linnas Vormsi asukohta Hullo: Buss või praam?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Hullo jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Hullo jõudmiseks on:

  • Hullo on 508 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Hullo juures?

Need Buss liinid peatuvad Hullo juures: 37.

Millised praam liinid peatuvad Hullo juures?

Need praam liinid peatuvad Hullo juures: SV.

Hullo, Vormsi, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Hullo linnas Vormsi

Otsid suunajuhiseid asukohta Hullo linnas Vormsi, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Hullo jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss või praam ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Hullo - Buss: 37; praam: SV.

Otsid sihtpunkti läheduses olevat peatust? Proovi neid ühistranspordi alternatiive: Hullo.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Hullo ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Hullo kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Hullo, Vormsi
Hullo, Vormsi Hullo on küla Lääne maakonnas Vormsi vallas, Vormsi valla halduskeskus. Külas asub kaks kirikut: Vormsi Olavi kirik, kus tegutseb EELK Vormsi Püha Olavi kogudus, ja õigeusklik Vormsi Ülestõusmise kirik, mis on tänapäeval varemetes. Püha Olavi kiriku läheduses paikneb Vormsi kalmistu, mis on tuntud oma 18. sajandist pärit rõngasristide poolest. Sealne puurauk nr. 385 on Vormsi lademe laiendatud stratotüübiks.Muinsuskaitse all on II maailmasõjas hukkunute ühishaud, õigeusu kirik, Olavi kirik, selle kirikuaed ja piirdemüür, kalmistu, Vabadussõja mälestussammas ja Otto Friedrich Fromhold von Stackelbergi mälestuskivi ehk Parunikivi (viimane on ka looduskaitse all). Külla jääb ka osa Vormsi maastikukaitsealast.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Hullo jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Hullo kasutades app!