Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vaivara asukohta Hundinurga: Buss?

Suunajuhised asukohta Hundinurga, Vaivara, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Hundinurga lähedusest

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Hundinurga linnas Vaivara

Tahad teada, kuidas saada linnas Vaivara, Eesti sihtpunkti Hundinurga? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Hundinurga pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Hundinurga jõudmiseks.

Sihtpunkti Hundinurga jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 628, 631, 742, 906

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Hundinurga.

Muudame sihtpunkti Hundinurga sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vaivara, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Hundinurga, Vaivara
Lihtsam saada Hundinurga kasutades app!