Israel, Iisrael

Algus
Lõpp
Otsi

Liigu linnas Israel ühistranspordiga!

Linnas Israel reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Israel ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Israel ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Kas sind huvitab, kuidas erineb linnas Israel ühistranspordiga liikumine teistest linnadest? Mooviti ühistranspordi register näitab ühistranspordi kasutamist puudutavaid fakte ja statistikat üle 150 linna kohta. Saa teada, milline on sõitjate keskmine ühistranspordiga liikumise ning ooteaeg, kui kaugele inimesed ühistranspordiga tööle jõudmiseks sõidavad ning kui palju linna Israel inimesed iga päev keskmiselt jalutavad. Vaata, millised Buss, Tramm ja peatused on linnas Israel kõige populaarsemad ja palju muud!

Israel omab 2 transpordi tüüpi, sealhulgas: Buss, Tramm, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas דן (Dan), אגד (Egged), מטרופולין (Metropoline), קווים (Kavim), אפיקים (Afikim), נתיב אקספרס (Nateev Express), דן בדרום (Dan Badarom), דן באר שבע (Dan Beer-Sheva), אגד תעבורה (Egged Taavura), סיטי פס (Citypass)

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 1500 linna ning seda 79+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Tramm liinid asukohas Israel teenusepakkuja סיטי פס (Citypass) poolt

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Live saabumised, sõiduplaanid ja kaardid