Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Itbuss Pirita: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Itbuss Pirita jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Itbuss Pirita jõudmiseks on:

  • Kalmuse Tee on 266 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pirita on 278 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Supluse Puiestee on 288 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Itbuss Pirita juures?

Need Buss liinid peatuvad Itbuss Pirita juures: 1A, 260, 34A, 8.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Itbuss Pirita linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Itbuss Pirita? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Itbuss Pirita pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Itbuss Pirita jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Itbuss Pirita lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kalmuse Tee; Pirita; Supluse Puiestee.

Sihtpunkti Itbuss Pirita jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1A, 260, 34A, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Itbuss Pirita.

Muudame sihtpunkti Itbuss Pirita sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Itbuss Pirita, Tallinn
Lihtsam saada Itbuss Pirita kasutades app!