Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Järve Baar: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Järve Baar jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Järve Baar jõudmiseks on:

  • Lääne on 654 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Turg on 873 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tallinna on 997 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Järve Baar juures?

Need Buss liinid peatuvad Järve Baar juures: 149.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Järve Baar linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Järve Baar? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Järve Baar pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Järve Baar jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Järve Baar lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lääne; Turg; Tallinna.

Sihtpunkti Järve Baar jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Järve Baar.

Muudame sihtpunkti Järve Baar sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Järve Baar, Viljandi
Lihtsam saada Järve Baar kasutades app!