Kuidas saada linnas Jõhvi asukohta Jõhvi Lennuväli: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jõhvi Lennuväli jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Jõhvi Lennuväli jõudmiseks on:

  • Ilmajaama on 319 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Puru Haigla on 795 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Jõhvi Lennuväli juures?

Need Buss liinid peatuvad Jõhvi Lennuväli juures: 545.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Jõhvi Lennuväli linnas Jõhvi

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõhvi, Eesti sihtpunkti Jõhvi Lennuväli? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõhvi Lennuväli pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõhvi Lennuväli jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jõhvi Lennuväli lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Ilmajaama; Puru Haigla.

Sihtpunkti Jõhvi Lennuväli jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 545

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõhvi Lennuväli.

Muudame sihtpunkti Jõhvi Lennuväli sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõhvi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõhvi Lennuväli, Jõhvi
Lihtsam saada Jõhvi Lennuväli kasutades app!