Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Meremäe asukohta Jõksi: Buss?

Suunajuhised asukohta Jõksi, Meremäe, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Jõksi lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Jõksi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Jõksi juures: 272, 32.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jõksi linnas Meremäe

Tahad teada, kuidas saada linnas Meremäe, Eesti sihtpunkti Jõksi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõksi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõksi jõudmiseks.

Sihtpunkti Jõksi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 272, 32

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõksi.

Muudame sihtpunkti Jõksi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Meremäe, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõksi, Meremäe
Lihtsam saada Jõksi kasutades app!