Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Rae asukohta Jüri: Buss?

Küsimused & vastused

Vaata Jüri, Rae kaardil

Jüri kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Jüri linnas Rae

Tahad teada, kuidas saada linnas Rae, Eesti sihtpunkti Jüri? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jüri pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jüri jõudmiseks.

Sihtpunkti Jüri jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 120A, 131, 164

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jüri.

Muudame sihtpunkti Jüri sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rae, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jüri, Rae
Lihtsam saada Jüri kasutades app!