Kuidas saada linnas Saue asukohta Jahi Maja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jahi Maja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Jahi Maja jõudmiseks on:

  • Roosi Tee on 70 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pühaküla on 780 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Jahi Maja juures?

Need Buss liinid peatuvad Jahi Maja juures: 145, 146.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Jahi Maja linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Jahi Maja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jahi Maja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jahi Maja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jahi Maja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Roosi Tee; Pühaküla.

Sihtpunkti Jahi Maja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145, 146

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jahi Maja.

Muudame sihtpunkti Jahi Maja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jahi Maja, Saue
Lihtsam saada Jahi Maja kasutades app!