Kuidas saada linnas Saue asukohta Janere Vatsla: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Janere Vatsla jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Janere Vatsla jõudmiseks on:

  • Laabi on 433 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tammi Tee on 899 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Janere Vatsla juures?

Need Buss liinid peatuvad Janere Vatsla juures: 111.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Janere Vatsla linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Janere Vatsla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Janere Vatsla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Janere Vatsla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Janere Vatsla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Laabi; Tammi Tee.

Sihtpunkti Janere Vatsla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 111

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Janere Vatsla.

Muudame sihtpunkti Janere Vatsla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Janere Vatsla, Saue
Lihtsam saada Janere Vatsla kasutades app!