Kuidas saada linnas Harku asukohta Juustukuningad Tabasalu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Juustukuningad Tabasalu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Juustukuningad Tabasalu jõudmiseks on:

  • Kallaste on 163 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Brooklyn on 836 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Keskpäeva Tee on 944 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Juustukuningad Tabasalu juures?

Need Buss liinid peatuvad Juustukuningad Tabasalu juures: 108, 237.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Juustukuningad Tabasalu linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Juustukuningad Tabasalu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Juustukuningad Tabasalu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Juustukuningad Tabasalu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Juustukuningad Tabasalu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kallaste; Brooklyn; Keskpäeva Tee.

Sihtpunkti Juustukuningad Tabasalu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Juustukuningad Tabasalu.

Muudame sihtpunkti Juustukuningad Tabasalu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Juustukuningad Tabasalu, Harku
Lihtsam saada Juustukuningad Tabasalu kasutades app!