Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas 19258 asukohta Kärde: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kärde jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Kärde jõudmiseks on:

    • Kärde Rahumaja on 259 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Kärde on 383 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Kärde juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kärde juures: 230, 318.

Kärde kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kärde linnas 19258

Tahad teada, kuidas saada linnas 19258, Eesti sihtpunkti Kärde? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kärde pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kärde jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kärde lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kärde Rahumaja; Kärde.

Sihtpunkti Kärde jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 230, 318

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kärde.

Muudame sihtpunkti Kärde sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast 19258, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kärde, 19258
Kärde, 19258 Kärde on küla Jõgeva maakonnas Jõgeva vallas. 1. juulil 1661 sõlmiti Kärde mõisas Venemaa ja Rootsi vahel Kärde rahu. Kärdes asub Kärde rahumajake, kus rahvapärimuse järgi peeti rahuläbirääkimisi. Kärdes elab 149 inimest (2006). Külas asub Kärde mõisa kalmistu ja muistsed Kärde kivikalmed.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kärde jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Kärde kasutades app!