Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kehtna asukohta Kalbu: Buss või Raudtee?

Vaata Kalbu, Kehtna, kaardil

Suunajuhised asukohta Kalbu, Kehtna, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kalbu lähedusest

  • Buss Buss: 11
Küsimused & vastused
  • Millised Buss liinid peatuvad Kalbu juures?

    Need Buss liinid peatuvad Kalbu juures: 11.

    Rohkem andmeid

Vaata Kalbu, Kehtna, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kalbu linnas Kehtna

Tahad teada, kuidas saada linnas Kehtna, Eesti sihtpunkti Kalbu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kalbu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kalbu jõudmiseks.

Sihtpunkti Kalbu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 11

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kalbu.

Muudame sihtpunkti Kalbu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kehtna, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kalbu, Kehtna
Lihtsam saada Kalbu kasutades app!