Kuidas saada linnas Harku asukohta Kallaste peatus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kallaste peatus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kallaste peatus jõudmiseks on:

  • Kallaste on 48 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Brooklyn on 672 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Keskpäeva Tee on 1078 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kallaste peatus juures?

Need Buss liinid peatuvad Kallaste peatus juures: 108, 237.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kallaste peatus linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Kallaste peatus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kallaste peatus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kallaste peatus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kallaste peatus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kallaste; Brooklyn; Keskpäeva Tee.

Sihtpunkti Kallaste peatus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kallaste peatus.

Muudame sihtpunkti Kallaste peatus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kallaste peatus, Harku
Lihtsam saada Kallaste peatus kasutades app!