Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Jõelähtme asukohta Kallavere: Buss?

Kallavere kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Kallavere, Jõelähtme, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kallavere lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Kallavere?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kallavere jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Kallavere jõudmiseks on:

  • Kallavere on 367 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Kallavere juures?

  Need Buss liinid peatuvad Kallavere juures: 101, 286, 288.

  Rohkem andmeid
Kallavere kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kallavere linnas Jõelähtme

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõelähtme, Eesti sihtpunkti Kallavere? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kallavere pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kallavere jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kallavere lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kallavere.

Sihtpunkti Kallavere jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 101, 286, 288

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kallavere.

Muudame sihtpunkti Kallavere sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõelähtme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kallavere, Jõelähtme
Kallavere, Jõelähtme Kallavere on küla Harju maakonnas Jõelähtme vallas. Küla kuulub terves ulatuses Rebala muinsuskaitsealasse. Esimest korda on Kallavere mainitud aastal 1241 Taani hindamisraamatus. Kallavere alal oli siis mitu asulat: põhja poole jäi hiljem Rootsi-Kallavereks kutsutud ala ja lõuna poole hiljem Maa-Kallavere nime saanud ala. On võimalik, et Kallavere mainis juba 1154. aastal al-Idrisi. Nimelt on Kallavere üks võimalikke sadamaid, mille nimekuju sobiks araablase omaga (Qlwry), sest kirjeldus ei sobi kokku Tallinna linnaga. 1950. aastatel ehitati tänapäeva Kallavere küla lääneserva endistele küla maadele uus elamurajoon, mis sai samuti Kallavere nime, kuid kuulub administratiivselt Maardule. Küla piirneb merega 0,4 kilomeetri ulatuses (enne Saviranna eraldamist 2010. aastal 3,2 kilomeetri ulatuses). Piirneb lisaks Maardu linnale ka Uusküla, Saviranna ja Ülgasega. Küla järgi on nime saanud Kallavere kihistu.Külast läheb läbi Kallavere–Ülgase maantee. Teest lõunas asuvad kurikuulsad Maardu elanike suvilad ja aiamaad, mis jätkuvad Ülgases. Kallavere territooriumil asub Kallavere ülemine tulepaak. Kallavere alumine tulepaak jääb Saviranna territooriumile. Kallavere külast on pärit korvpallur Margus Metstak.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kallavere jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Kallavere kasutades app!