Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tähtvere asukohta Kardla: Buss?

Suunajuhised asukohta Kardla, Tähtvere, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kardla lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Kardla?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kardla linnas Tähtvere

Tahad teada, kuidas saada linnas Tähtvere, Eesti sihtpunkti Kardla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kardla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kardla jõudmiseks.

Sihtpunkti Kardla jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 102, 105, 108

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kardla.

Muudame sihtpunkti Kardla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tähtvere, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kardla, Tähtvere
Lihtsam saada Kardla kasutades app!