Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saue asukohta Karni Lihapood: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Karni Lihapood juures?

    Need Buss liinid peatuvad Karni Lihapood juures: 191, S9.

    Rohkem andmeid
  • Millised Raudtee liinid peatuvad Karni Lihapood juures?

    Need Raudtee liinid peatuvad Karni Lihapood juures: R14.

    Rohkem andmeid

Vaata Karni Lihapood, Saue kaardil

Karni Lihapood kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Karni Lihapood linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Karni Lihapood? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Karni Lihapood pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Karni Lihapood jõudmiseks.

Sihtpunkti Karni Lihapood jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, S9 Raudtee: R14

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Karni Lihapood.

Muudame sihtpunkti Karni Lihapood sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Karni Lihapood, Saue
Lihtsam saada Karni Lihapood kasutades app!