Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kaunis 3: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kaunis 3 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kaunis 3 jõudmiseks on:

  • Kose on 521 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lükati Tee on 601 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Katleri on 1004 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kaunis 3 juures?

Need Buss liinid peatuvad Kaunis 3 juures: 12, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kaunis 3 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kaunis 3? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kaunis 3 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kaunis 3 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kaunis 3 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kose; Lükati Tee; Katleri.

Sihtpunkti Kaunis 3 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kaunis 3.

Muudame sihtpunkti Kaunis 3 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kaunis 3, Tallinn
Lihtsam saada Kaunis 3 kasutades app!