Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kaunis 32: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kaunis 32 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kaunis 32 jõudmiseks on:

  • Kose on 268 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lükati Tee on 366 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kaunis 32 juures?

Need Buss liinid peatuvad Kaunis 32 juures: 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kaunis 32 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kaunis 32? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kaunis 32 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kaunis 32 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kaunis 32 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kose; Lükati Tee.

Sihtpunkti Kaunis 32 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kaunis 32.

Muudame sihtpunkti Kaunis 32 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kaunis 32, Tallinn
Lihtsam saada Kaunis 32 kasutades app!