Kuidas saada linnas Anija asukohta Kaunissaare: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kaunissaare jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kaunissaare jõudmiseks on:

  • Kaunissaare on 253 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Palmimäe on 1162 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kaunissaare juures?

Need Buss liinid peatuvad Kaunissaare juures: ELR40, K6.

Kaunissaare, Anija, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kaunissaare linnas Anija

Otsid linnas Anija, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Kaunissaare? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss või Tramm sõiduplaane sihtpunkti Kaunissaare jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Kaunissaare.

Moovit App näitab ka sinu sihtpunktile lähimaid peatusi. Vali sihtpunktile Kaunissaare lähimate peatuste vahel: Kaunissaare; Palmimäe.

Sihtpunkti Kaunissaare jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss või Tramm. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: ELR40, K6.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Kaunissaare, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Kaunissaare, Anija
Kaunissaare, Anija Kaunissaare on küla Harju maakonnas Anija vallas. Kaunissaares asus Harjumaa üks vanemaid mõisaid, mis asutati 1326. aastal Tallinna piiskopi residentsina. Hilisematel sajanditel iseseisev mõis seal küll kadus, säilis ainus veskikoht Jägala jõel. Kaunissaarde taasasutati mõis (Kaunissaare poolmõis) 1815. aastal. Mõisa 19. sajandist pärinev puidust katusekorrusega peahoone hävis 1944. aastal tulekahjus, säilinud on mitu kõrvalhoonet (eraomanduses). 1980. aasta paiku rajati mõisa kõrvale Jägala jõele Tallinna joogiveehaardesse kuuluv Kaunissaare veehoidla, millega kadus mõisasüdames asuv ajalooline jõeületuskoht.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kaunissaare jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Kaunissaare kasutades app!