Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Anija asukohta Kaunissaare: Buss või Tramm?

Kaunissaare kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Kaunissaare, Anija, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Kaunissaare lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kaunissaare jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Kaunissaare jõudmiseks on:

  • Kaunissaare on 203 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Kaunissaare juures?

  Need Buss liinid peatuvad Kaunissaare juures: ELR40, K6.

  Rohkem andmeid
Kaunissaare kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kaunissaare linnas Anija

Tahad teada, kuidas saada linnas Anija, Eesti sihtpunkti Kaunissaare? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kaunissaare pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kaunissaare jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kaunissaare lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaunissaare.

Sihtpunkti Kaunissaare jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: ELR40, K6

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kaunissaare.

Muudame sihtpunkti Kaunissaare sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Anija, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kaunissaare, Anija
Kaunissaare, Anija Kaunissaare on küla Harju maakonnas Anija vallas. Kaunissaares asus Harjumaa üks vanemaid mõisaid, mis asutati 1326. aastal Tallinna piiskopi residentsina. Hilisematel sajanditel iseseisev mõis seal küll kadus, säilis ainus veskikoht Jägala jõel. Kaunissaarde taasasutati mõis (Kaunissaare poolmõis) 1815. aastal. Mõisa 19. sajandist pärinev puidust katusekorrusega peahoone hävis 1944. aastal tulekahjus, säilinud on mitu kõrvalhoonet (eraomanduses). 1980. aasta paiku rajati mõisa kõrvale Jägala jõele Tallinna joogiveehaardesse kuuluv Kaunissaare veehoidla, millega kadus mõisasüdames asuv ajalooline jõeületuskoht.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Kaunissaare jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Kaunissaare kasutades app!