Kuidas saada linnas Kernu asukohta Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla, Kernu, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Nõmme, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla?

  • Buss - 163 abil asukohast Nõmme, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla jõudmiseks kulub 108 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Rummu, Vasalemma sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla?

  • Buss - 107, Buss - 163 abil asukohast Rummu, Vasalemma sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla jõudmiseks kulub 180 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Hiiu Staadion, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla?

  • Buss - 10, Buss - 163 abil asukohast Hiiu Staadion, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla jõudmiseks kulub 123 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla?

  • Buss - 30 abil asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla jõudmiseks kulub 92 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Laagri, Saue sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla?

  • Buss - 30 abil asukohast Laagri, Saue sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla jõudmiseks kulub 103 min

Millised Buss liinid peatuvad Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2200 linna ning seda 80+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Kernu sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla.

Kasuta sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla, Kernu

Lähimad peatused sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla linnas Kernu

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu