Kuidas saada linnas Kernu asukohta Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla, Kernu, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Nõmme, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla?

  • Buss - 163 abil asukohast Nõmme, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla jõudmiseks kulub 108 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Rummu, Vasalemma sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla?

  • Buss - 107, Buss - 163 abil asukohast Rummu, Vasalemma sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla jõudmiseks kulub 180 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Hiiu Staadion, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla?

  • Buss - 10, Buss - 163 abil asukohast Hiiu Staadion, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla jõudmiseks kulub 123 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla?

  • Buss - 30 abil asukohast Laagri, Tallinn sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla jõudmiseks kulub 92 min

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Laagri, Saue sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla?

  • Buss - 30 abil asukohast Laagri, Saue sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla jõudmiseks kulub 103 min

Millised Buss liinid peatuvad Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2600 linna ning seda 85+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Otsitava ristmiku nimi ei tule meelde? Sisesta mõlemad aadressid ja Moovit otsib välja parima marsruudi ja sõiduplaani ajad, et sind sinna viia.

Kas sul on oma lemmik ühistranspordi tüüp? Sihtpunkti jõudmiseks saab kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi valikud peatuvad sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla läheduses - Buss: 163, 30.

Kas sa ei tea, kus oma teekonnal maha tulla või kust leida lähimaid teid? Lae alla Moovit App, et saada kõige värskemaid sõiduplaane, reaalajas samm-sammult suunajuhiseid, hinnangulisi saabumisaegu ja et vaadata kaardilt, milline on parim tänav ristmiku Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla ületamiseks.

Bussiaegade ja rongiaegade vaatamiseks puudub vajadus eraldi bussi äpi ja rongi äpi järele, sest Moovit sisaldab ühes äpis kogu ühistranspordi infot, mida on vaja linnas Kernu liikumiseks. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla, Kernu

Lähimad peatused sihtpunkti Kernu — Kohila ja Tallinn — Pärnu — Ikla linnas Kernu

Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu