Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kihnu 2: Buss või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kihnu 2 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kihnu 2 jõudmiseks on:

  • Jussi on 195 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Läänemere Tee on 520 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kihnu 2 juures?

Need Buss liinid peatuvad Kihnu 2 juures: 12, 209, 31.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kihnu 2 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kihnu 2? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kihnu 2 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kihnu 2 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kihnu 2 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Jussi; Läänemere Tee.

Sihtpunkti Kihnu 2 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12, 209, 31

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kihnu 2.

Muudame sihtpunkti Kihnu 2 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kihnu 2, Tallinn
Lihtsam saada Kihnu 2 kasutades app!