Kuidas saada linnas Põlva asukohta Kino: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kino jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kino jõudmiseks on:

  • Põlva Keskus on 234 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Võru Tn on 291 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Põlva Kaubanduskeskus on 307 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kino juures?

Need Buss liinid peatuvad Kino juures: 628, 76, 97B.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kino linnas Põlva

Tahad teada, kuidas saada linnas Põlva, Eesti sihtpunkti Kino? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kino pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kino jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kino lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Põlva Keskus; Võru Tn; Põlva Kaubanduskeskus.

Sihtpunkti Kino jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 628, 76, 97B

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kino.

Muudame sihtpunkti Kino sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Põlva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kino, Põlva
Lihtsam saada Kino kasutades app!