Kuidas saada linnas Haljala asukohta Kisuvere: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kisuvere jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kisuvere jõudmiseks on:

  • Kisuvere on 743 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Luha on 978 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kisuvere juures?

Need Buss liinid peatuvad Kisuvere juures: 106, 746, 868.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kisuvere linnas Haljala

Tahad teada, kuidas saada linnas Haljala, Eesti sihtpunkti Kisuvere? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kisuvere pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kisuvere jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kisuvere lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kisuvere; Luha.

Sihtpunkti Kisuvere jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 106, 746, 868

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kisuvere.

Muudame sihtpunkti Kisuvere sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Haljala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kisuvere, Haljala
Lihtsam saada Kisuvere kasutades app!