Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kivimäe: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kivimäe jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kivimäe jõudmiseks on:

  • Kivimäe on 95 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kivimäe Jaam on 258 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kivimäe juures?

Need Buss liinid peatuvad Kivimäe juures: 27, ELR51, ELR53.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kivimäe linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kivimäe? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kivimäe pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kivimäe jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kivimäe lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kivimäe; Kivimäe Jaam.

Sihtpunkti Kivimäe jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 27, ELR51, ELR53

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kivimäe.

Muudame sihtpunkti Kivimäe sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kivimäe, Tallinn
Lihtsam saada Kivimäe kasutades app!