Kuidas saada linnas Toila asukohta Koobas: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Koobas jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Koobas jõudmiseks on:

  • Toila Oru Park on 975 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Koobas juures?

Need Buss liinid peatuvad Koobas juures: 106, 181.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Koobas linnas Toila

Tahad teada, kuidas saada linnas Toila, Eesti sihtpunkti Koobas? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Koobas pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Koobas jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Koobas lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Toila Oru Park.

Sihtpunkti Koobas jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 106, 181

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Koobas.

Muudame sihtpunkti Koobas sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Toila, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Koobas, Toila
Lihtsam saada Koobas kasutades app!