Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Kose tee 25: Buss, Tramm või Köisraudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kose tee 25 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kose tee 25 jõudmiseks on:

  • Lükati Tee on 227 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Haljas Tee on 489 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Katleri on 1005 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kose tee 25 juures?

Need Buss liinid peatuvad Kose tee 25 juures: 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kose tee 25 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Kose tee 25? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kose tee 25 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kose tee 25 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kose tee 25 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lükati Tee; Haljas Tee; Katleri.

Sihtpunkti Kose tee 25 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss, Tramm või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kose tee 25.

Muudame sihtpunkti Kose tee 25 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kose tee 25, Tallinn
Lihtsam saada Kose tee 25 kasutades app!