Kuidas saada linnas Kunda asukohta Kunda Alajaam: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kunda Alajaam jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kunda Alajaam jõudmiseks on:

  • Alajaam on 305 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kasemäe on 606 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kunda on 661 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kooli on 836 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kunda Alajaam juures?

Need Buss liinid peatuvad Kunda Alajaam juures: 15.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kunda Alajaam linnas Kunda

Tahad teada, kuidas saada linnas Kunda, Eesti sihtpunkti Kunda Alajaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kunda Alajaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kunda Alajaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kunda Alajaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Alajaam; Kasemäe; Kunda; Kooli.

Sihtpunkti Kunda Alajaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 15

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kunda Alajaam.

Muudame sihtpunkti Kunda Alajaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kunda, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kunda Alajaam, Kunda
Lihtsam saada Kunda Alajaam kasutades app!