Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kuressaare asukohta Kuressaare Ametikool: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kuressaare Ametikool jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Kuressaare Ametikool jõudmiseks on:

  • Kuressaare on 925 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Kuressaare Ametikool juures?

  Need Buss liinid peatuvad Kuressaare Ametikool juures: 149, 466, 5202.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Kuressaare Ametikool linnas Kuressaare

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuressaare, Eesti sihtpunkti Kuressaare Ametikool? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kuressaare Ametikool pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kuressaare Ametikool jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kuressaare Ametikool lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kuressaare.

Sihtpunkti Kuressaare Ametikool jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 466, 5202

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kuressaare Ametikool.

Muudame sihtpunkti Kuressaare Ametikool sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuressaare, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kuressaare Ametikool, Kuressaare
Lihtsam saada Kuressaare Ametikool kasutades app!