Kuidas saada linnas Saue asukohta Laagri Lasteaed: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Laagri Lasteaed jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Laagri Lasteaed jõudmiseks on:

  • Metsa on 163 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Turbasambla on 275 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Laagri Alevik on 364 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Laagri Lasteaed juures?

Need Buss liinid peatuvad Laagri Lasteaed juures: 112, 20A.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Laagri Lasteaed linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Laagri Lasteaed? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Laagri Lasteaed pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Laagri Lasteaed jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Laagri Lasteaed lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Metsa; Turbasambla; Laagri Alevik.

Sihtpunkti Laagri Lasteaed jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 112, 20A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Laagri Lasteaed.

Muudame sihtpunkti Laagri Lasteaed sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Laagri Lasteaed, Saue
Lihtsam saada Laagri Lasteaed kasutades app!