Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Laimjala asukohta Laidunina Tuletorn: Buss?

Laidunina Tuletorn kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Laidunina Tuletorn, Laimjala, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Laidunina Tuletorn lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Laidunina Tuletorn juures?

    Need Buss liinid peatuvad Laidunina Tuletorn juures: 5106, 5203.

Laidunina Tuletorn kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Laidunina Tuletorn linnas Laimjala

Tahad teada, kuidas saada linnas Laimjala, Eesti sihtpunkti Laidunina Tuletorn? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Laidunina Tuletorn pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Laidunina Tuletorn jõudmiseks.

Sihtpunkti Laidunina Tuletorn jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5106, 5203

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Laidunina Tuletorn.

Muudame sihtpunkti Laidunina Tuletorn sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Laimjala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Laidunina Tuletorn, Laimjala
Laidunina Tuletorn, Laimjala Laidunina tuletorn (ka Laidunina päevamärk, Kahtla majakas) on endine tuletorn ja päevamärk Saare maakonnas Saaremaa vallas Kahtla laiul. Päevamärgi geograafilised koordinaadid on 58° 22′ 46″ N, 23° 5′ 17″ E. Punase tellistorni kõrgus jalamist on 24 meetrit ja merepinnast on 27 meetrit. Torn ehitati 1907. aastal. Tuletornina kasutati seda 1924. aastani. Hiljem on torn kasutusel olnud päevamärgina. 2004. aastast pole torn enam navigatsioonimärgina kasutusel.Ehitis on arhitektuurimälestis. Märgi number VTA nimekirjas oli 983.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Laidunina Tuletorn jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Laidunina Tuletorn kasutades app!