Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Padise asukohta Langa: Buss?

Langa kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Langa, Padise, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Langa lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Langa?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Langa juures?

    Need Buss liinid peatuvad Langa juures: ELR5.

    Rohkem andmeid
Langa kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Langa linnas Padise

Tahad teada, kuidas saada linnas Padise, Eesti sihtpunkti Langa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Langa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Langa jõudmiseks.

Sihtpunkti Langa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: ELR5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Langa.

Muudame sihtpunkti Langa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Padise, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Langa, Padise
Langa, Padise Langa on küla Harju maakonnas Lääne-Harju vallas. Langa küla asub Vasalemma jõest lõunas Põllküla-Madise tee ääres. Külas elab aastaringselt 22 elanikku. Endise Vanaveski küla kohta on teateid aastast 1436 (Mühle Metzepappe). 1559.a. Langa külas elas 6 rootslast ja oli üks veski. 1600.a.Karli hertsogil Lubert Kawer`ile kuulus Ämari mõis ja veski Uueveski(Nyquarn). 1686.a.kroonumõisade revisjonis kirje: Ämari mõisast pool kuulus Christoff von Tiesenhausen`ile ja teine Casper Karbmacher`ile. Mõisa maa alal oli veski, mille kirjeldus: "Üks väike miil mõisast on veski õlgkatuse all. Mõlemale mõisaomanikule kuuluv. Seal on ehituses olev tamm, üks paar valmis veskikive, tööriistu , üks raudtelg ja neli veskikirgast. Üks krambiga uks. Pikkus 18 ja laius 13 alnari(1 aln. võrdub 0,594 m) Möldri Uueveski Hinrichsi jutu kohaselt peab veski andma aastas 2 lästrit(vana rootsi ruumimõõt teraviljale ja puusöele, võrdub 20 hektoliitrile). Raua- ja puumaterjali ning alumise veskikivi hangib mölder, ülemise jooksvakivi mõlemad mõisaomanikud. Möldril on maatükk kahe tunna ( 1 tunna võrdub kahele hl.) külviseemne suuruses. Tema ei maksa muid makse ja temal pole mingit töökohustust mõisaomanikele." 17. sajandi lõpust oli Vanaveski Klooga mõisa lisamõis (1698 Alten Mühl). Aastatel 1845–1851 töötas seal Klooga paberiveski, hiljem telliselööv. Alates 1932. aastast oli Langa külas kunstnik August Janseni suvekodu. Langa külas, Vasalemma jõe ääres, maanteesillast 70 m allavoolu asub veskitamm. See betoonist ehitis, mille rajasid J. Puhk ja Pojad 1930. aastatel (harja pikkusega 31,7 m ja kõrgusega 6,65 m) ei tooda enam elektrit, aga pakub matkajale siiski põnevat vaatepilti. Eriti talvel, kui tammi languse ümber tekivad jääskulptuurid. Tegemist on uue veskiga. Vana veski asub mitu kilomeetrit ülesvoolu ja sellest pole peale paekivimüüride midagi alles. Langa külast pärineb üks vähestest ja ilusamatest Eestist leitud Kesk-Vene neoliitilise Fatjanovo kultuuri venekirvestest. See kiviriist on Soome lahe äärde jõudnud Volga-Oka ülemjooksult hõimudevahelise vahetuse teel 2000 aastat e.m.a. Vasalemma jõest kahe kilomeetri kaugusel mööda Põllküla-Madise teed edelas asub tee ääres ohvrikivi (mälestise registri nr 18620, dateering I at eKr) Vasalemma jõe alamjooks suudmest kuni Klooga järve oja suudmeni (9 km), millest 6 kilomeetrit piirneb Langa külaga, on määratletud Natura 2000 alaks (Vasalemma loodusala). Kaitseväärtusteks loodusalal on kaladest jõesilm, lõhe, võldas ja hink, veeselgrootutest rohe-vesihobu ja paksukojaline jõekarp, vee-eluviisiga imetajatest saarmas. Aastatel 1992–2017 kuulus küla Padise valda.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Langa jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Lähimad peatused sihtpunkti Langa linnas Padise

Raudtee peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Langa, Padise

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Langa, Padise

Lihtsam saada Langa kasutades app!