Kuidas saada linnas Tartu asukohta Le Settee: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Le Settee jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Le Settee jõudmiseks on:

  • Tarmeko on 403 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rebase on 780 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Silla on 809 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Le Settee juures?

Need Buss liinid peatuvad Le Settee juures: 6, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Le Settee linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Le Settee? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Le Settee pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Le Settee jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Le Settee lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tarmeko; Rebase; Silla.

Sihtpunkti Le Settee jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 6, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Le Settee.

Muudame sihtpunkti Le Settee sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Le Settee, Tartu
Lihtsam saada Le Settee kasutades app!