Kuidas saada linnas Paldiski asukohta Leetse Lõkkekoht: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Leetse Lõkkekoht, Paldiski, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Leetse Lõkkekoht lähedusest - Buss: 145.

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Leetse Lõkkekoht juures?

Need Buss liinid peatuvad Leetse Lõkkekoht juures: 145.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Leetse Lõkkekoht linnas Paldiski

Tahad teada, kuidas saada linnas Paldiski, Eesti sihtpunkti Leetse Lõkkekoht? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Leetse Lõkkekoht pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Leetse Lõkkekoht jõudmiseks.

Sihtpunkti Leetse Lõkkekoht jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Leetse Lõkkekoht.

Muudame sihtpunkti Leetse Lõkkekoht sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Paldiski, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Leetse Lõkkekoht, Paldiski
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Leetse Lõkkekoht kasutades app!