Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Leisi asukohta Leisi Surnuaed: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Leisi Surnuaed jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Leisi Surnuaed jõudmiseks on:

    • Leisi Kool on 238 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Leisi on 244 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Leisi Surnuaed juures?

    Need Buss liinid peatuvad Leisi Surnuaed juures: 4205.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Leisi Surnuaed linnas Leisi

Tahad teada, kuidas saada linnas Leisi, Eesti sihtpunkti Leisi Surnuaed? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Leisi Surnuaed pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Leisi Surnuaed jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Leisi Surnuaed lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Leisi Kool; Leisi.

Sihtpunkti Leisi Surnuaed jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 4205

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Leisi Surnuaed.

Muudame sihtpunkti Leisi Surnuaed sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Leisi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Leisi Surnuaed, Leisi
Lihtsam saada Leisi Surnuaed kasutades app!