Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Lihula asukohta Lihula taaraautomaat: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Lihula taaraautomaat jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Lihula taaraautomaat jõudmiseks on:

    • Lihula on 52 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Lihula taaraautomaat juures?

    Need Buss liinid peatuvad Lihula taaraautomaat juures: 149, 466, L20.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Lihula taaraautomaat linnas Lihula

Tahad teada, kuidas saada linnas Lihula, Eesti sihtpunkti Lihula taaraautomaat? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lihula taaraautomaat pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lihula taaraautomaat jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Lihula taaraautomaat lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lihula.

Sihtpunkti Lihula taaraautomaat jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 466, L20

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lihula taaraautomaat.

Muudame sihtpunkti Lihula taaraautomaat sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Lihula, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lihula taaraautomaat, Lihula
Lihtsam saada Lihula taaraautomaat kasutades app!