Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Liikuri: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Liikuri jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Liikuri jõudmiseks on:

  • Liikuri on 235 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vana-Kuuli on 450 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Paesilla on 808 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Liikuri juures?

Need Buss liinid peatuvad Liikuri juures: 12.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Liikuri linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Liikuri? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Liikuri pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Liikuri jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Liikuri lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Liikuri; Vana-Kuuli; Paesilla.

Sihtpunkti Liikuri jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 12.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Liikuri.

Muudame sihtpunkti Liikuri sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Liikuri, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Liikuri kasutades app!