Kuidas saada linnas Kunda asukohta Liiva Alajaam: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Liiva Alajaam juures?

Need Buss liinid peatuvad Liiva Alajaam juures: 15, 868.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Liiva Alajaam linnas Kunda

Tahad teada, kuidas saada linnas Kunda, Eesti sihtpunkti Liiva Alajaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Liiva Alajaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Liiva Alajaam jõudmiseks.

Sihtpunkti Liiva Alajaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 15, 868

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Liiva Alajaam.

Muudame sihtpunkti Liiva Alajaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kunda, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Liiva Alajaam, Kunda
Lihtsam saada Liiva Alajaam kasutades app!