Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Narva-Jõesuu asukohta Liivarand: Buss?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Liivarand jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Liivarand jõudmiseks on:

  • Männi on 365 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Koidula on 384 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Liivarand juures?

  Need Buss liinid peatuvad Liivarand juures: 31, 31A, 32, 33.

  Rohkem andmeid
Liivarand kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Liivarand linnas Narva-Jõesuu

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva-Jõesuu, Eesti sihtpunkti Liivarand? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Liivarand pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Liivarand jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Liivarand lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Männi; Koidula.

Sihtpunkti Liivarand jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 31, 31A, 32, 33

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Liivarand.

Muudame sihtpunkti Liivarand sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva-Jõesuu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Liivarand, Narva-Jõesuu
Lihtsam saada Liivarand kasutades app!