Kuidas saada linnas Valka asukohta Lipši — Spicrāmis ja Valka — Vireši: Buss | Moovit

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised populaarsetest asukohtadest sihtpunkti Lipši — Spicrāmis ja Valka — Vireši, Valka, kasutades ühistranspordi tüüpe Buss

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane, live saabumisi ja samm-sammult suunajuhiseid.

Vajuta marsruudile, et näha värskendatud sõiduplaane

Küsimused & vastused

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Raekoja Plats, Tartu sihtpunkti Lipši — Spicrāmis ja Valka — Vireši?

Kui kaua võtab aega, et jõuda ühistranspordiga asukohast Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu sihtpunkti Lipši — Spicrāmis ja Valka — Vireši?

Millised Buss liinid peatuvad Lipši — Spicrāmis ja Valka — Vireši juures?

Saa oma praegusest asukohast suunajuhiseid
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 2200 linna ning seda 80+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Linnas Valka sihtpunkti Lipši — Spicrāmis ja Valka — Vireši reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Kasuta Moovitit, et saada oma praegusest asukohast, tuntud vaatamisväärsuse juurest või suurest ühistranspordi jaamast reisima hakates üksikasjalikke suunajuhiseid.

Vaata kaardilt marsruute, vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu ja teenuse teavitusi, et sa teaksid täpselt, kuidas jõuda sihtpunkti Lipši — Spicrāmis ja Valka — Vireši.

Kasuta sihtpunkti Lipši — Spicrāmis ja Valka — Vireši reisimiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et teada täpselt kuhu ja kui kaugele jalutada, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi alles on. Moovit annab teada, kui sa maha tulema pead – pole vaja pidevalt kontrollida ega järgmine peatus sinu oma pole.

Lipši — Spicrāmis ja Valka — Vireši, Valka
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Reaalajas saabumised, sõiduplaanid, kaardid & muu